APH 6530


Amman APH6530

Systém budiče vibrací se třemi hřídeli byl vyvinut a revolučním způsobem vylepšuje manévrovací a stoupací schopnost vibračních desek. Při práci na soudržných materiálech neposkytují konvenční systémy vybavené dvěma budícími hřídeli deskám dostatečnou stoupavost a prováděné hutnění nedosahuje potřebné kvality. Snadné ovládání a dobrou manévrovatelnost lze dosáhnout zejména použitím nízké frekvence a velké amplitudy vibrací. Tří-hřídelový budič vibrací zabraňuje náhodným trhavým pohybům desky a umožňuje plynulý pohyb zvláště na těžkých soudržných materiálech. Unikátně pravidelný pracovní rytmus oceníte při přechodu překážek nebo při hutnění vlhké zavážky, bez rizika zastavení stroje sacím efektem.

Výsledek:

Maximální hutnicí výkon 65 kN. Na základě použití tří-hřídelového budiče vibrací a také vlivem výborného vyvážení mezi rázovou a odstředivou silou, mají modely vibrační desky Ammann APH6530 skvělé vlastnosti při pohybu vpřed i vzad a nepřekonatelnou stoupací schopnost na soudržném materiálu.
Tří-hřídelové vibrační desky zanechávají homogenní povrch bez trhlin díky neustálému kontaktu se zeminou.

Vibrační deska Ammann APH6530

  • Plně hydraulické ovládání nabízí maximální přesnost pro chod desky vpřed i vzad, stejně jako hutnění na místě.
  • Minimální vibrace na řídící rukojeti a snadný systém ovládání poskytuje maximální manévrovací schopnosti a velmi snadnou obsluhu i při dlouhodobém pracovním nasazení.
  • Kompaktnost konstrukce a pracovní výška pouhých 765 mm umožňuje zhutnit vrstvu i pod diagonálním zpevněním příkopu.
  • Motor a všechny hydraulické komponenty se nacházejí pod robustním krytem, který zabraňuje vnikání nečistot a poškození při pracovním nasazení.
  • Univerzální použití díky optimálním parametrům frekvence vibrací, odstředivé síly a amplitudy.

Vibrační deska Ammann APH6530

Provozní hmotnost 515/527 (+18kg el.start) kg
Pracovní šíře 700/850 mm
Odstředivá síla 65 kN
Frekvence 55 Hz
Motor Hatz 1D81S
Výkon motoru 10 kW

 

 

Ceník (bez DPH)

1 den 1 týden 1. měsíc
APH6530 1 400 Kč 8 000 Kč 28 000 Kč

Naše stroje